
Kryzys wieku nastoletniego, tonięcie w czasie, pasje, odkrywanie siebie, rozkminy oraz oglądanie filmów i seriali. Wszystko (bez)sensu, czyli mój osobisty pamiętnik... gdzie odcinki pojawiają się tak często jak mogę to robić z chęcią i z jakością, czyli co jakieś dwa tygodnie ;)