
Cześć! Mam na imię Kacper. Z wykształcenia jestem kulturoznawcą. W podcaście “Dark Side of the Earth” poruszam tematy związane z mroczną kulturą alternatywną i muzyką gotycką. Do epizodów czasami zapraszam ciekawych artystów tworzących w nurcie dark independent. Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu :)#gotyk #muzykaniezależna #kulturaalternatywna