
Tu smo zato, da ta svet v čim večji meri, a ne v škodo drugih, izkusimo po svoje, ga malenkost obrnemo na bolje ali pa smo za vse to vsaj odprti. Da to dosežemo, mora biti komplet našega razmišljanja in delovanja kdaj pa kdaj tudi nevsakdanji, neustaljen, neobičajen, za nekatere mogoče celo čuden, nesmiseln ali sanjaški … ja, tak - “neuhojen” in stran od “hitre ceste" konvencionalnih prepričanj. Vsebino tega kanala ustvarjam z namenom, da bi se zgoraj povedanega vsi (z mano na čelu!) kar najbolje zavedali ...