
Nie miałeś czasu na przegląd internetu? Nie miałaś czasu dowiedzieć się, co ważnego wydarzyło się w ciągu dnia. Nawet nie było szansy na uśmiech. Masz "Dobre popołudnie", czyli masz szczęście. Posłuchaj stojąc w korku, drepcząc po zakupy, jadąc autobusem nareszcie do domu. Na pewno usłyszysz coś, o czym warto będzie pogadać w domu przy późnym obiedzie lub kolacji.