
Jesteśmy dwójką przyjaciółek, które uwielbiają rozmawiać i rozbierać wszystko na czynniki pierwsze. A ponieważ, lubimy słuchać również, co ludzie wokół nas mają do powiedzenia, powstał Domek na kulawej nóżce- miejsce gdzie możemy pogadać o wszystkim i dzielić się naszymi przemyśleniami. Jeśli potrzebujesz bezpiecznej przestrzeni i ludzi, z którymi możesz pogadać o wszystkim, zostań z nami!Witaj w Domku Kaczątko Sylwia & Marta