
Będę opowiadała o emocjach, myśleniu (przekonaniach), świadomości, miłości do siebie, budowaniu wewnętrznej mocy i ich wpływie na nasze zdrowie, spełnienie i życie. To moja pasja, praca i tym się chcę z Tobą dzielić. Mam nadzieję, że treści pomogą Ci wzmacniać wewnętrzny spokój, zaufanie do siebie i życia, odwagę, by słuchać głosu swego serca i żyć w zgodzie ze sobą. Motto, które mi towarzyszy brzmi "pokochaj siebie i swoje życie, a wtedy zmiany staną się proste". Do słuchania audycji zaprasza Cię psycholog holistyczny, terapeutka.