
Cześć, miło Cię tu gościć :)Jesteśmy CeL, czyli Centrum e-Learningu AGH. Działamy na rzecz rozwoju dydaktycznego nauczycieli akademickich i tym samym całej społeczności Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.Naszymi aktywnościami pragniemy też wychodzić poza mury naszej uczelni. Chcemy, aby przekazywane przez nas treści mogły być wartością również dla nauczycieli innych uczelni wyższych, szkół średnich i szkół podstawowych. Wierzymy, że będzie to miało wpływ na stałe ulepszanie poziomu kształcenia w naszym kraju.Życzymy przyjemnego słuchania! :)