
Fersch Renáta és Berta Gábor zarándokútjának történeteFersch Renáta 2006-ban és a 2008-ban járta végig a spanyolországi Szent Jakab zarándokutat, egyedül vágott neki először a francia, majd az északi útnak. Okostelefon, és magyar nyelvű útikönyv nélkül.Berta Gábor 2018 tavaszán tette meg a zarándokutat baráti társasággal és a fényképezőgépével, amivel végig dokumentálta útját. A beszélgetésben lejátszott hangillusztrációk Berta Gábor felvételei az útról.Beszélgetőpartnerük: Palkó ZsuzsaA beszélgetés a Vörösmarty Rádióban készült 2019-ben.