
Witam, jestem miłośniczką zoologii i ekologii. Od dziecka czytałam atlasy zwierząt, oglądałam po nocach Animal Planet, ciągle biegałam do zoo i muzeów przyrodniczych. Stwierdziłam, że skoro mam w głowie tyle bezużytecznych faktów o różnych zwierzętach, to mogę się nimi z Wami podzielić. Czy jest coś lepszego niż słuchanie ciekawostek o zwierzętach w komunikacji miejskiej bądź przy porannej kawie? Nie sądzę. A więc zapraszam na podróż po fascynującym świecie zwierząt :)Mój podcast znajdziecie też na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCxCF_AcYMYegwzUYYoHstTgFanpage: https://www.facebook.com/gadamozwierzetachpodcast