Rozmowa przyjaciół o grach, w które graliśmy za dzieciaka i o tym jak wypadają dzisiaj, jeśli ktoś próbuje w nie zagrać pierwszy raz. Rozmowa także o tym, co aktualne i o tym o czym uważamy, że warto porozmawiać.