
Na začiatku bola moja potreba.A vcelku naliehavá.Potreba nových podnetov a inšpirácie.Rozhodla som sa preto rozprávať sa s ľuďmi, ktorých považujem za zaujímavých (ďalej len „oni“).Moja motivácia bola teda jasná. Ale prečo by sa oni mali chcieť rozprávať so mnou?Lebo ten rozhovor nebude iba pre mňa, ale poslúži aj iným.SRDEČNE VÁS VÍTAM V PODCASTE "ŽIŤ INAK"! :-)A je úplne jedno, či to svoje „žiť inak“ už žijete, odhodlávate sa k nemu alebo sa snáď z neho snažíte vymaniť…Budem rada, ak pod diely podcastu napíšte svoje komentáre. Takto vstúpim do rozhovoru aj s Vami. 😉Veronika