
Cześć! Trafiłaś/eś w świat introwertycznej nastolatki odkrywającej otaczającą ją rzeczywistość, samą siebie i budującą swoją drogę do szczęścia. Byłoby mi miło gdybyś towarzyszył mi odkrywaniu i uczeniu się świata. Ten podcast jest w pewnym sensie formą pamiętnika! Nie zabraknie tu przemyśleń, refleksji, psychologii itp. Zapraszam do introwertycznego królestwa!