
Prawdopodobnie jesteś kobietą, której powiedziano, że jest „zbyt wrażliwa”. Która troszczy się o innych, zostając z pustką dla siebie i która dźwiga na swoich barkach ciężar całego świata.Jeśli czekasz, aż ktoś weźmie od ciebie kawałek tego ciężaru i powie ci, że możesz już odpocząć - wiedz, że nikt nie przyjdzie. Ten ktoś już tu jest. To ty.A ja jestem tu, by pomóc ci dostrzec tę osobę w tobie. Załóż słuchawki i spotkaj się z nią w „Kąciku Wrażliwości”.IG: wysokowrazliwa*Pamiętaj, że to podcast, a nie gabinet. Żaden z odcinków nie zastępuje profesjonalnej pomocy psychologicznej.