Relacje ze spotkań Klubu Paranormalium w Jarosławiu koło Przemyśla. Organizatorem spotkań był nasz słuchacz Tomasz Pawlus, spotkania odbywały się w weekendy w klubie "Paradoks". Obecnie spotkania są zawieszone.