
No witamy uprzejmie. Z tej strony Iggy i ciszej. Jesteśmy kolejnymi ludźmi w Internecie. A to jest kolejny kanał z podcastem o popkulturze. Będziemy sobie rozmawiać o filmosach, serialach, książkach i mango pango. Ale o grach nie, bo gramy tylko w Simsy. Rozgoście się.