
Dżem dobry i powidła siema. To ja, Przemysław Terlecki. Przy sitku opisuję świat taki, jakim go widzę. Słów draże i wraże komentarze, o wszystkim co jarzę oraz o tym, o czym marzę. Commentary w moim wykonaniu to storytelling codziennych migawek. Pozwól, że wyłożę Ci nasz wspólny świat moim bardzo subiektywnym okiem.