
Muzyczna opowieść o dorastaniu, przyjaźni i muzyce. Byciu dziewczyną i walce ze schematami. Rozczarowaniach i radościach, a także o miejscach znikających z prywatnych map mieszkańców Warszawy i jej okolic.Tekst: Kamila SzubaCzytają: Joanna Rozkosz i Adam MarkuszewskiDźwięk i montaż: Sebastian ŚwiąderNagranie zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – "Kultura w sieci".