
Wspólnie gramy, to i wspólnie opowiadamy o tym w co gramy ;) Niekoniecznie z sensem, ale za to szczerze i bez ogródek.Nowe odcinki w każdy piątek od samego rana! :)Facebook - https://www.facebook.com/PlanszowyKolektywInstagram - https://www.instagram.com/planszowy_kolektyw/YouTube - https://www.youtube.com/@PlanszowyKolektyw