
Po Cichu Podcast to miejsce gdzie myśli (jak muchy natrętne) lądują, przestają brzęczeć i... nie gryzą. Układają się na nowo.Drugi sezon nagrywam z trasy mojej samotnej wyprawy rowerowej do Laponii.Dzielę się tym, co widzę, słyszę, czuję i myślę. To swego rodzaju dziennik podróży, z przemyśleniami „spisanymi” na marginesie.Jeśli, podobnie jak ja, lubisz być sam(a) ze sobą, z przyrodą i z własnymi myślami – zapraszam Cię serdecznie.maciek | [email protected]