
Ей, не знаeм как да опишем това „нещо“. Едно време беше само подкаст, сега вече и видеа в Ютуб имаме. Може би, ще е хубаво да го наричаме „проект“. Сега нали е модерно. Та, този „проект“ има за цел да бъде алтернатива на футболния анализ/коментар излъчван по родните ни телевизии. Супер лежерно си обсъждаме най – наболелите футболни теми. Някои от класиците биха ни нарекли лаици, но ние се смятаме за фенове.