
Друзі, всім привіт. Мене звати Ігор і я дуже соціальна людина. А найбільша моя гордість - це моє оточення і люди, які поруч, хоч і так далеко. Ідея цього подкасту дуже проста - підтримувати зв’язок, обмінюватись енергією, ділитись сьогоденням та планувати майбутнє.Мої гості - це мої друзі, з якими ми будували бізнес, вигадувади ноі ідеї, творили, влаштовували вечірки, відпочивали, сміялися, вішали телевізори, приглядали за собаками чи обривали вишні у бабусі.Тут буде дуже лампово, емоційно і з гумором.Тож запрошую вас до прослуховування. І разом до перемоги.