
Aloha chemici, nechemici a všetci naši poslucháči. My sme Jablká v urýchľovači a sme dve bývalé maturantky chémie, teraz už študentky prvého ročníka bakalárskeho štúdia na STU FCHPT v BA, ktoré sa počas maturitného ročníka (2021/2022) rozhodli pomáhať ostatným maturantom, ktorí boli rovnako, ako my, zavretí doma 2 roky na online vyučovaní. Náš podcast je aktuálne pod prerábkou a nové časti budú vychádzať každé 2 týždne, nakoľko aj my máme školu :DVeríme, že týmto spôsobom pomôžeme ďalším maturantom a ďakujeme za vašu podporu, ktorá nás posúva vpred :)Vaše Jablká v urýchľovačiKABOOM!!