
Rozmawiamy o psychologii. Omawiamy teorie, czytamy artykuły i zastanawiamy się nad współczesną psychologią okraszając to refleksjami popkulturowymi.Czy zajmujemy się popularyzacją - raczej nie. Czy to spotkanie eksperckie - wątpię?Przede wszystkim to spotkanie dwojga psychologów, którzy w swojej pracy napotykają na organizacyjne, praktyczne i egzystencjalne problemy. Reprezentujemy refleksję akademicko-barową z drobną nutą frustracji, prywaty i wątków autobiograficznych.Rafał Węgrzyn i Maciej Jonek