
Pierwszy krok jest najtrudniejszy !Cześć, ja nazywam się Filip i witam Cię na moim kanale "Raczkuje w HaeRach".Za pośrednictwem rozmowy z moimi gośćmi, chciałbym pomóc Tobie i sobie, zrozumieć lepiej świat Zarządzania Zasobami Ludzkimi.Głównie skupię się na rekrutacji - bo to jest mi najbliższe, ale nie zabraknie też tematów związanych z działem Kadr i Płac, Szkoleń czy kwestii EB. Jeśli jesteś związany z tą branżą, interesuje Cię ten temat lub jest Ci kompletnie obcy, ale chciałbyś dowiedzieć się więcej, zostań ze mną.Śledzić mnie możesz na:IG: @raczkujewHR