
Kezdet és vég. Örömkönnyek az első levegővételkor, és könnyek – de már mások könnyei - az utolsó után.Beszélgetések a félelmekről, az elmúlásról, a halálról, az öregedésről. Nem úgy általában, hanem nagyon is személyesen. Tabuk nélkül, olykor kíméletlenül arról, ami előbb vagy utóbb mindenkit elér.A Negyedik negyed. Ráncokról, mellőzésekről, betegségekről, tán az út vége felé félelmekről. Amikről már nem beszélünk. Vagy csak ritkán. A Fodor megpróbálta.