
"Siła książki" Kazimierza Wóycickiego, to rozmowy poświęcone lekturom, które były i są ważne, wywierają trwały wpływ na życie polityczne i kulturalne, które są niezbędne by rozumieć, co się wokół nas dzieje. Spotkanie w małej księgarni, przy kawie, wśród prywatnych księgozbiorów i na co dzień. W Resecie Obywatelskim w każdy czwartek od 17:00