
Cześć!Mam na imię Sylwia, a to jest mój podcast "Słoik czy pojemnik?". Posłuchasz w nim opowieści o ciekawych miejscach w Warszawie, o ich historii oraz moje przemyślenia, co do nich. Jednocześnie będę tworzyć kanał na YT oraz Instagram. W przyszłości wszystko znajdziecie też na moim blogu :) Linki już wkrótce!