
Kanał "Stacja Facylitacja" to efekt naszych zaciekawień facylitacją i partycypacyjnym stylem zarządzania oraz sposób promowania tego podejścia w organizacjach i społecznościach. Głęboko wierzymy, że facylitacja jest odpowiedzią na współczesne potrzeby organizacji - angażowania ludzi, zwiększania ich poczucia wpływu, rozwoju organizacji w oparciu o potencjał jej pracowników. Podczas rozmów odkrywamy tajniki facylitacji, pokazujemy narzędzia, dyskutujemy o dylematach związanych z rolą facylitatora. Zapraszamy :)Magdalena Pęcak, Aneta Marek, Maciek Kocurek, Wszechnica UJ