
Podcast 'Stawiam na naturę' został stworzony przy współpracy z klubnatura.pl. <br />Inspiracją dla powstania tego programu jest potrzeba stworzenia miejsca, w którym słuchacze będą mogli odnaleźć to, co tak trudno spotkać w mediach publicznych: autentyczność, bezkompromisowość opinii i przede wszystkim dużą dawkę praktycznej wiedzy z tego, jak żyć świadomie i jak tworzyć rzeczywistość, w której liczy się nie tylko mieć, ale przede wszystkim być. W podcaście znaleźć będzie można również wskazówki jak jak dokonywać wyborów konsumenckich, mając na uwadze troskę o naszą planetę i jej zasoby. Na nagrania składać się będą autorskie wywiady z inspirującymi osobowościami ze świata ekologii, psychologii, dietetyki i zrównoważonego rozwoju. Stawiam Na Naturę to jedyne takie miejsce w sieci w Polsce, w którym głos oddajemy przede wszystkim filozofii życia w zgodzie z naturą.