
Witam was w projekcie SUBIEKTYWNIE. Zapraszam osoby, które maja jakaś wiedzę na dany temat i konfrontuje ją z tym co wyczytam w internecie, prasie albo usłyszę w lokalnych opowieściach. Nie podaje żadnych danych gdyż zależy mi na wiedzy i przeżyciach danej osoby a nie na patrzeniu na nią przez pryzmat jej życia osobistego, pochodzenia itp. Anonimowość pomaga również w opowiadaniu historii. Nie przedstawię wam unikalnej prawdy na dany temat, dyplomatycznej opinii jakiegoś rzecznika ale pokaże wam Subiektywne zdanie obcej osoby, którą oceniamy przez pryzmat stereotypu.