
Siemanko, ja jestem Benek a wy jesteście na kanale totalnego fana technologii do tego stopnia, że nazywam siebie Technokratą. Na moim kanale zobaczycie wszystko co związane z nowymi technologiami, ze szczególnym naciskiem na tematykę około komputerową i gamingową. Dla tych wszystkich którzy chcą wesprzeć mój rozwój, zapraszam na mojego PATRONITE:https://patronite.pl/technokrataŻyczę miłej zabawy i zapraszam do subskrypcji !!!