
<p><b>Víc se přírodě dávat a míň z ní brát. Míň růst a dělat, víc tlít a lenivět. </b></p><p><br></p><p><b>Tlenivět.</b></p><p><br></p><p><b>Tlenivění je pro mě vědomé srůstání s ekosystémem. Tlenivění vnímám jako hluboké naslouchání potřebám naší planety. Tlenivění mi dává bezpečný přístav, ze kterého můžu odjíždět pomáhat a zase se do něj vracet pro útěchu a načerpání sil. Tlenivění je pro mě uklidnění, že kdykoliv je v pořádku jen tak ležet, napojovat se a naslouchat.</b></p><p><br></p><p><br></p>