
Jeśli o renesansie, to takim z tytułu płyty Beyoncé. Jeśli o akcie, to wywracającym męskie spojrzenie. A skoro o sztuce, to o tej niezłej. Ale oprócz tego, że mówię o sztuce, to przede wszystkim o tym, co poza samą twórczość wychodzi. Tu możecie mnie znaleźć: https://www.instagram.com/artvstka/ Jeśli chcecie mnie wesprzeć, to tutaj możecie postawić mi wirtualną (smaczną) kawusię: buycoffee.to/wyglada-na-niezla-sztuke A tutaj piszcie: [email protected] Autorka jingla: Yana Maroz